OYAKKENT Silüet satışları başlıyor

11 Kasım 2023

İstanbul ili Başakşehir ilçesinde hayata geçirilen OYAKKENT Silüet 1.003 konut yeni sakinleriyle buluşuyor.

OYAK İnşaat güvencesi ile ticari amaçlı satışa sunulan OYAKKENT Silüet Konut Projesi’nde toplam 1.003 konut yer alıyor. Projede 15.11.2023 ile 01.12. 2023 tarihleri aralığında OYAK üyelerine öncelikli satın alma hakkı tanınıyor.

Projenin konak bloklarında 3+1, 4+1, 5+1 ve 6+1 daire seçenekleriyle, rezidans bloklarında 2+1, 3+1, 4+1, Dubleks ve Penthouse daireler yer alıyor.

OYAKKENT Silüet’in merkezinde yer alan meydan konsepti, sakinlere evlerinden uzaklaşmadan cadde mağazalarında alışveriş yapabilme olanağı sunarken, aynı zamanda özel restoranlar ve kafelerde sevdikleriyle keyifli zamanlar geçirme fırsatını sağlıyor.

Şehrin önemli noktalarına kolayca erişim imkânı

OYAKKENT Silüet, önemli ulaşım noktalarına yakın olmanın avantajı ile trafik sorunu yaşamadan şehrin her yerine kolay ulaşım imkânı sağlıyor. Proje İstanbul Havalimanı’na 28 km, FSM Köprüsü ve 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne 38 km mesafede yer alıyor.

3 bin 600 metrekarelik alana yayılan spor tesisleri

LEED Sertifikası’na uygun ve uluslararası standartlarda statik projelendirme ile hayata geçirilen proje, yeşil parkur ve özenle tasarlanan peyzaj alanlarının yanı sıra 3 bin 600 metrekarelik geniş alana yayılan spor tesisleriyle de fark yaratıyor. Kapalı yüzme havuzu, fitness salonu, stüdyo alanları ve spa uygulamalarının yer aldığı OYAKKENT Silüet’te açık basketbol sahası da bulunuyor. Farklı spor aktiviteleri yapma olanağı sunan proje, sakinlerine doğanın içinde sağlıklı bir yaşam imkânı sağlıyor.

Satış ofisleri sadece randevu sistemiyle hizmet vermekte olup OYAK Üyelerine öncelikli satışlar 15.11.2023 tarihinde başlayarak, yoğun ilgi üzerine 1 Aralık 2023 Cuma gününe kadar devam etmektedir.

Proje ile ilgili daha fazla bilgiye OYAK Platform, www.oyakkentsiluet.com adresinden, 0212 401 09 00 no.lu telefondan, OYAKKENT İstanbul ve Ankara Seyirce satış ofislerinden ulaşabilirsiniz.

OYAKKENT İstanbul Satış Ofisi Adresi:

Hürriyet Bulvarı Kalender Sokak
No:1 Başakşehir / İSTANBUL
0212 401 0900

OYAK Seyirce 2. Etap Satış Ofisi Adresi:

Törekent Mahallesi Ayaş Ankara Bulvarı
No: 440/3A Sincan / ANKARA
0312 666 0582

OYAKKENT Silüet Konut Projesi Tanıtım Kataloğu

OYAKKENT Silüet Konut Projesi Tanıtım Filmi

OYAKKENT Silüet Konut Projesi Örnek Daire Tanıtım Filmi

Medya Merkezi

Diğer Haberler

Tüm Haberler

64'üncü OYAK Genel Kurulu Gerçekleştirildi

Ordu Yardımlaşma Kurumu 64’üncü Olağan Genel Kurul; Millî Savunma Bakanı Yaşar GÜLER, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Metin GÜRAK, Deniz Kuvvetleri Komutanı Oramiral Ercüment TATLIOĞLU, Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Selçuk BAYRAKTAROĞLU, Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Ziya Cemal KADIOĞLU, Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Arif ÇETİN, Genel Kurul Üyeleri, OYAK Yönetim Kurulu Başkanı Emekli Tümgeneral Mehmet TAŞ, Yönetim ve Denetleme Kurulu Üyeleri ve OYAK Genel Müdürü Süleyman Savaş ERDEM’in katılımıyla gerçekleştirildi.

Tümünü oku

25 Mayıs 2024

Bingöl Avnik’te 250 milyon ton demir cevheri üretimi için geri sayım başlıyor

OYAK Genel Müdürü Süleyman Savaş Erdem, bölgede 30-35 yıl yetecek miktarda demir cevheri kaynağı bulunduğunu belirterek, “Erdemir, bu stratejik yatırımla geriye entegrasyonda büyük bir adım atarak en önemli ham madde kaleminde dışa bağımlılığı önemli ölçüde azaltacak” dedi.

Tümünü oku

15 Mart 2024

BofA, Erdemir Raporunu Düzeltti

Bank of America’nın Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları T.A.Ş. (EREGL) hissesine ilişkin tavsiyesini ve önerisini düzeltmesini memnuniyetle karşıladık. Bu olaydaki hassasiyetimizi BofA’nın ciddiyetle ele alıp, değerlendirerek rapordaki modeli düzeltmesi yerinde bir karar olmuştur.

Tümünü oku

6 Mart 2024