Haberler

Bingöl Avnik’te 250 milyon ton demir cevheri üretimi için geri sayım başlıyor

OYAK Genel Müdürü Süleyman Savaş Erdem, bölgede 30-35 yıl yetecek miktarda demir cevheri kaynağı bulunduğunu belirterek, “Erdemir, bu stratejik yatırımla geriye entegrasyonda büyük bir adım atarak en önemli ham madde kaleminde dışa bağımlılığı önemli ölçüde azaltacak” dedi.

Tümünü oku

15 Mart 2024

BofA, Erdemir Raporunu Düzeltti

Bank of America’nın Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları T.A.Ş. (EREGL) hissesine ilişkin tavsiyesini ve önerisini düzeltmesini memnuniyetle karşıladık. Bu olaydaki hassasiyetimizi BofA’nın ciddiyetle ele alıp, değerlendirerek rapordaki modeli düzeltmesi yerinde bir karar olmuştur.

Tümünü oku

6 Mart 2024

OYAK, 63’üncü Kuruluş Yılını Kutluyor

OYAK Genel Kurul Üyeleri, Yönetim Kurulu Üyeleri, Denetleme Kurulu Üyeleri, Genel Müdürlüğün Değerli Yönetici ve Çalışanları OYAK’ın kuruluş yıl dönümü vesilesiyle Anıtkabir’i ziyaret etti.

Tümünü oku

1 Mart 2024

OYAKKENT Silüet satışları başlıyor

İstanbul ili Başakşehir ilçesinde hayata geçirilen OYAKKENT Silüet 1.003 konut ve 23 villa yeni sakinleriyle buluşmaya hazırlanıyor.

Tümünü oku

11 Kasım 2023

63'üncü OYAK Genel Kurulu Gerçekleştirildi

Ordu Yardımlaşma Kurumu’nun 63’üncü Olağan Genel Kurulu; Millî Savunma Bakanı Hulusi AKAR, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar GÜLER, Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Musa AVSEVER, Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Atilla GÜLAN, Deniz Kuvvetleri Komutanı Oramiral Ercüment TATLIOĞLU, Genel Kurul Üyeleri, OYAK Yönetim Kurulu Başkanı Emekli Tümgeneral Mehmet TAŞ, Yönetim ve Denetleme Kurulu Üyeleri, OYAK Genel Müdürü Süleyman Savaş ERDEM’in katılımıyla gerçekleşti.

Tümünü oku

29 Nisan 2023

Ordu Yardımlaşma Kurumu 62 Yaşında

Kahraman Türk Silahlı Kuvvetleri personelinin mesleki emeklilik fonu Ordu Yardımlaşma Kurumu 62 yaşında.

Tümünü oku

1 Mart 2023

OYAK Doktorum Hizmetinde Deprem Bölgesine Randevu Önceliği

11 ili kapsayan deprem bölgesinde görevde bulunan veya ikamet eden OYAK üyelerine, çalışanlarına ve yakınlarına (anne, baba, eş ve çocuklar) OYAK Doktorum hizmetinde randevu önceliği sağlanmaktadır.

Tümünü oku

23 Şubat 2023

OYAK tüm yaralar sarılana kadar deprem bölgesinde

Kahramanmaraş, Hatay, Adıyaman, Malatya, Gaziantep, Osmaniye, Şanlıurfa, Adana, Diyarbakır ve Kilis’i vuran büyük afet yüreklerimizi yaktı. 6 Şubat Pazartesi günü saat 04:17’deki ilk depremin hemen sonrasında ekiplerimizi harekete geçirdik.

Tümünü oku

11 Şubat 2023

OYAK Platform'un hayatı kolaylaştıran özellikleriyle tanışın

OYAK üyeleri, çalışanları ve onların yakınlarına özel ayrıcalıklar sunan OYAK Platform, yepyeni yüzü ve hayatı kolaylaştıran kullanıcı dostu özellikleriyle sizinle!

Tümünü oku

10 Ocak 2023

Teknoloji yatırımlarına devam eden OYAK, üç unicorn hedefine odaklandı

Türkiye’nin en büyük tamamlayıcı mesleki emeklilik fonu OYAK, son altı yılda oluşturulan vizyon çerçevesinde gerçekleştirdiği atılımlarla stratejik sektörlerdeki varlığını güçlendiriyor. İş yapma modellerinin hızla değiştiği dünyada, rolleri her geçen gün artan, çeviklikleri ve teknolojiyi iyi kullanmalarıyla öne çıkan şirketlere yatırıma odaklanan OYAK, önümüzdeki dönem üç unicorn çıkarmayı hedefliyor.

Tümünü oku

15 Şubat 2022