Haberler

OYAKKENT Silüet satışları başlıyor

İstanbul ili Başakşehir ilçesinde hayata geçirilen OYAKKENT Silüet 1.003 konut ve 23 villa yeni sakinleriyle buluşmaya hazırlanıyor.

Tümünü oku

11 Kasım 2023

Üyelerimizin konut ihtiyacına yönelik OYAK Çiğli 1. Etap ve OYAK Seyirce 2. Etap satışları başlıyor

OYAK üyelerine tahsis edilen OYAK Seyirce 2.Etap ve OYAK Çiğli 1. Etap satışları 11.11.2023 tarihinde başlıyor, projeler 2+1 ve 3+1 dairelerden oluşuyor.

Tümünü oku

11 Kasım 2023

63'üncü OYAK Genel Kurulu Gerçekleştirildi

Ordu Yardımlaşma Kurumu’nun 63’üncü Olağan Genel Kurulu; Millî Savunma Bakanı Hulusi AKAR, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar GÜLER, Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Musa AVSEVER, Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Atilla GÜLAN, Deniz Kuvvetleri Komutanı Oramiral Ercüment TATLIOĞLU, Genel Kurul Üyeleri, OYAK Yönetim Kurulu Başkanı Emekli Tümgeneral Mehmet TAŞ, Yönetim ve Denetleme Kurulu Üyeleri, OYAK Genel Müdürü Süleyman Savaş ERDEM’in katılımıyla gerçekleşti.

Tümünü oku

29 Nisan 2023

Ordu Yardımlaşma Kurumu 62 Yaşında

Kahraman Türk Silahlı Kuvvetleri personelinin mesleki emeklilik fonu Ordu Yardımlaşma Kurumu 62 yaşında.

Tümünü oku

1 Mart 2023

OYAK Doktorum Hizmetinde Deprem Bölgesine Randevu Önceliği

11 ili kapsayan deprem bölgesinde görevde bulunan veya ikamet eden OYAK üyelerine, çalışanlarına ve yakınlarına (anne, baba, eş ve çocuklar) OYAK Doktorum hizmetinde randevu önceliği sağlanmaktadır.

Tümünü oku

23 Şubat 2023

OYAK tüm yaralar sarılana kadar deprem bölgesinde

Kahramanmaraş, Hatay, Adıyaman, Malatya, Gaziantep, Osmaniye, Şanlıurfa, Adana, Diyarbakır ve Kilis’i vuran büyük afet yüreklerimizi yaktı. 6 Şubat Pazartesi günü saat 04:17’deki ilk depremin hemen sonrasında ekiplerimizi harekete geçirdik.

Tümünü oku

11 Şubat 2023

OYAK Platform'un hayatı kolaylaştıran özellikleriyle tanışın

OYAK üyeleri, çalışanları ve onların yakınlarına özel ayrıcalıklar sunan OYAK Platform, yepyeni yüzü ve hayatı kolaylaştıran kullanıcı dostu özellikleriyle sizinle!

Tümünü oku

10 Ocak 2023

Teknoloji yatırımlarına devam eden OYAK, üç unicorn hedefine odaklandı

Türkiye’nin en büyük tamamlayıcı mesleki emeklilik fonu OYAK, son altı yılda oluşturulan vizyon çerçevesinde gerçekleştirdiği atılımlarla stratejik sektörlerdeki varlığını güçlendiriyor. İş yapma modellerinin hızla değiştiği dünyada, rolleri her geçen gün artan, çeviklikleri ve teknolojiyi iyi kullanmalarıyla öne çıkan şirketlere yatırıma odaklanan OYAK, önümüzdeki dönem üç unicorn çıkarmayı hedefliyor.

Tümünü oku

15 Şubat 2022