Yasal Uyarı

Ziyaret etmekte olduğunuz www.oyak.com.tr sitesi (“web site”) Ordu Yardımlaşma Kurumu(OYAK) tarafından hazırlanmakta ve işletilmektedir.  Bu web sitesi ve tüm sayfaları Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na tabidir. İçeriğe ilişkin bilgi, belge, materyaller ile tüm telif hakları ve diğer fikri ve sınai mülkiyet hakları OYAK’a aittir. Herhangi bir kişi/kuruluş, önceden OYAK’ın yazılı iznini almadıkça, sitemizin belli bir kısmını başka bir web sitesinde kullanamaz veya sitemize başka bir web sitesinden bağlantı kuramaz.

Site sayfaları aracılığıyla, hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilir, sunulan raporlarımızı okuyabilir ve üyelik şartıyla diğer detaylı hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Sitemizde yer alan her türlü bilgi, tablo, grafik, duyuru vs. içerik OYAK tarafından genel anlamda bilgi vermek amacıyla yürürlükteki mevzuata uygun şekilde hazırlanmış olup; bu bilgilerin kullanılmasından doğan her türlü sorumluluk tarafınıza ait olacaktır. Mevzuat ve uygulamada olabilecek değişiklikler, web sitesinde yer alan bilgilerin doğruluğunu etkileyebilecektir. OYAK, web sitesinde yer alan bilgilerin güncellenmesi, düzeltilmesi, değiştirilmesi ya da çıkartılması hususlarında tek yetkili olup; her türlü içeriğin mevcut durumu yansıtması için makul olan gayreti göstermektedir

Web sitesinde yer alan  içeriğin güncellenmemesi veya güncellenmesindeki gecikme ile sitede olması muhtemel hatalardan, eksikliklerden ya da bunlara dayanılarak yapılan işlemlerden doğan ve doğacak doğrudan veya dolaylı her türlü maddi/manevi zararlar ve masraflar ile her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zarar ve masraflardan OYAK sorumlu değildir.

Kullanıcılar web sitesinde yer alan içeriği sadece bilgi edinmek amacıyla kullanabilir. Bu sitede yer alan bilgilerin OYAK’ın yazılı izni olmaksızın kısmen veya tamamen, doğrudan veya dolaylı olarak kullanımı, iktibası, kopyalanması, çoğaltılması, değiştirilmesi, depolanması, uyarlanması, ticari amaçla elde bulundurulması veya bu fiillerin teşvik edilmesi yasaktır.

OYAK, bu web sitesinde veya bu siteden bağlantı yapılarak ulaşılan herhangi bir web sitesinde yer alan her türlü içeriğe dayanılarak yapılan işlemlerden veya siteye ulaşılamamasından doğan ve doğacak zarar ve/veya kayıplardan dolayı hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir. Buralarda yer alan bilgiler ışığında alınacak aksiyonlar ile ilgili sorumluluk kullanıcıya ait olacaktır.