Üyelerimizin konut ihtiyacına yönelik OYAK Çiğli 1. Etap ve OYAK Seyirce 2. Etap satışları başlıyor

11 Kasım 2023

Ankara ili Sincan ilçesi Törekent mahallesinde hayata geçirilen OYAK Seyirce 2. Etap Konut Projesi’nde yer alan 312 konut ve İzmir’de hayata geçirilen OYAK Çiğli 1. Etap Konut Projesi’nde yer alan 216 konut yeni sakinleriyle buluşmaya hazırlanıyor.

Türkiye’nin en büyük tamamlayıcı mesleki emeklilik fonu OYAK’ın üyelerine sunduğu sosyal hizmet amaçlı projelerin geliştirilmesi kapsamında sadece daimî üyelerine tahsis ettiği Çiğli ve Seyirce projeleri, toplu taşımaya yakın konumu, doğal yaşam alanları ve sosyal imkânlarıyla sakinlerine İzmir ve Ankara’da mutlu bir hayatın anahtarını sunuyor.

OYAK üyelerine tahsis edilen OYAK Seyirce 2.Etap ve OYAK Çiğli 1. Etap satışları 11.11.2023 tarihinde başlıyor, projeler 2+1 ve 3+1 dairelerden oluşuyor.

İzmir Çiğli’de ayrıcalıklı bir yaşam

Dinlenme ve kamelya alanları, yürüyüş yolları, yeşil alanlar, açık yüzme havuzu, çok amaçlı basketbol sahası, fitness salonu ve sosyal tesisin yanı sıra çocukların güvenle zaman geçirebilecekleri oyun alanları ile ayrıcalıklı bir yaşam sunuyor.

Deprem yönetmeliğine uygun bir şekilde konvansiyonel kalıp kullanılarak inşa edilen OYAK Çiğli 1. Etap’ta, proje genelinde hidrofor, su deposu ve jeneratör sistemi yer alıyor. Doğalgazlı merkezi sistem ile ısıtılan konutlarda ısı pay ölçerin yanı sıra merkezi sıcak su, ankastre beyaz eşya ve klima standart olarak sunuluyor.

Ankara OYAK Seyirce’de 2. Etap yükseliyor

OYAK Seyirce 1. Etabı kapsamında inşa edilen 375 konut Ekim ayı itibarıyla hak sahibi üyelerimize teslim edilmiştir. OYAK Seyirce 2. Etap projesinde, toplam 23 bin 754 metrekare arsanın yaklaşık 19 bin metrekaresi üzerinde peyzaj alanları, yürüyüş yolları, açık otopark alanları, çocuk oyun alanları, basketbol sahası, kapalı sosyal tesisi ile güvenli bir yaşam sunulmaktadır. Bölgeyi büyütecek olan 3. ve 4. etapların proje geliştirme çalışmaları ise devam etmektedir.

Detaylı bilgiye Online Üye Hizmetlerinden ulaşabilirsiniz.

OYAK Çiğli 1. Etap Konut Projesi Tanıtım Filmi 

OYAK Seyirce 2. Etap Konut Projesi Tanıtım Filmi 

Medya Merkezi

Diğer Haberler

Tüm Haberler

OYAKKENT Silüet satışları başlıyor

İstanbul ili Başakşehir ilçesinde hayata geçirilen OYAKKENT Silüet 1.003 konut ve 23 villa yeni sakinleriyle buluşmaya hazırlanıyor.

Tümünü oku

11 Kasım 2023

63'üncü OYAK Genel Kurulu Gerçekleştirildi

Ordu Yardımlaşma Kurumu’nun 63’üncü Olağan Genel Kurulu; Millî Savunma Bakanı Hulusi AKAR, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar GÜLER, Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Musa AVSEVER, Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Atilla GÜLAN, Deniz Kuvvetleri Komutanı Oramiral Ercüment TATLIOĞLU, Genel Kurul Üyeleri, OYAK Yönetim Kurulu Başkanı Emekli Tümgeneral Mehmet TAŞ, Yönetim ve Denetleme Kurulu Üyeleri, OYAK Genel Müdürü Süleyman Savaş ERDEM’in katılımıyla gerçekleşti.

Tümünü oku

29 Nisan 2023

Ordu Yardımlaşma Kurumu 62 Yaşında

Kahraman Türk Silahlı Kuvvetleri personelinin mesleki emeklilik fonu Ordu Yardımlaşma Kurumu 62 yaşında.

Tümünü oku

1 Mart 2023

OYAK Doktorum Hizmetinde Deprem Bölgesine Randevu Önceliği

11 ili kapsayan deprem bölgesinde görevde bulunan veya ikamet eden OYAK üyelerine, çalışanlarına ve yakınlarına (anne, baba, eş ve çocuklar) OYAK Doktorum hizmetinde randevu önceliği sağlanmaktadır.

Tümünü oku

23 Şubat 2023