Menü
ENGLISH

Haberler

OYAK Doktorum, yeni mobil uygulamasıyla sizin ve sevdiklerinizin yanında!

“OYAK Doktorum”; OYAK üyeleri, OYAK ve Grup Şirketleri çalışanları ile onların yakınlarının (anne, baba, eş, çocuk) hastaneye gitmeden Covid-19 ve diğer sağlık problemleriyle ilgili destek alabilmesi için sunulan ücretsiz tıbbi danışmanlık hizmetidir.

OYAK Doktorum, yeni mobil uygulamasıyla şimdi daha kapsamlı, daha pratik ve daha akıllı!  OYAK Doktorum Mobil Uygulaması üzerinden online olarak randevu oluşturabilir, branş doktorlarıyla görüntülü konuşma yapabilir veya mesajlaşabilirsiniz.

“OYAK Doktorum” Hizmeti’ne özel olarak oluşturulan OYAK Doktorum Çağrı Merkezi’ne 0850 221 5060 numaralı telefondan 7/24 ulaşabilirsiniz.

OYAK Doktorum Mobil Uygulaması İle;

- Dahiliye, Çocuk Hastalıkları, Dermatoloji, Kadın Hastalıkları, Kardiyoloji, Göğüs Hastalıkları, KBB, Ortopedi, Üroloji, Psikolog, Diyetisyen branşlarından faydalanabilirsiniz.

- Sesli Asistan özelliği ile "Doktor” ya da “randevu” ifadelerini sözlü olarak söylediğinizde Telesağlık bölümüne ulaşabilir ve kolayca randevu alabilirsiniz.

- Sesli hatırlatıcılarınızı planlayarak randevular, elleri sık sık yıkama, düzenli su içme gibi birçok bildirimi anlık olarak planlayabilirsiniz.

- İlaç hatırlatma özelliği ile kullanılan ilaç bilgilerini isim olarak ya da ilaç barkodu taratma yoluyla kaydedebilir ve bu ilaçlar için hatırlatma kurabilirsiniz. İlaçların prospektüs bilgilerine ulaşabilirsiniz. İlaçlar arasında etkileşim olması durumunda uygulama bunu size otomatik olarak belirtir. 

Bu yeniliklere ve hayatınızı kolaylaştıran daha birçok özelliğe ulaşabilirsiniz.

OYAK Doktorum Hizmeti’nden faydalanabilmek için OYAK Platform kullanıcısı olmak gerekmektedir. Yepyeni özellikler ile donatılan uygulamamızı kullanmadan önce OYAK Platform üzerinden kendiniz ve yakınlarınız için kullanıcı hesabı oluşturmayı lütfen unutmayınız.

Sağlıklı günler dileriz.

OYAK Doktorum tanıtım videosuna buradan ulaşabilirsiniz.