OYAK Doktorum Hizmetinde Deprem Bölgesine Randevu Önceliği

23 Şubat 2023

11 ili kapsayan deprem bölgesinde görevde bulunan veya ikamet eden OYAK üyelerine, çalışanlarına ve yakınlarına (anne, baba, eş ve çocuklar) OYAK Doktorum hizmetinde randevu önceliği sağlanmaktadır.
Uygulama üzerinde yer alan branşlardan yapılacak görüşmelere ek olarak, OYAK Doktorum Çağrı Merkezi’ne 0 850 221 50 60 numarasından 7/24 ulaşabilir, aile hekimlerinin müsaitlik durumuna göre direkt görüşme yapabilir veya uygun tarihe randevu alabilirsiniz. Detaylı bilgiye OYAK Platform’dan ulaşılabilirsiniz.
OYAK Doktorum; OYAK üyelerinin, çalışanlarının ve yakınlarının (anne, baba, eş ve çocuk) hastaneye gitmeden sağlık hizmeti almasına imkân sağlayan ücretsiz tıbbi danışmanlık platformudur. OYAK Doktorum Mobil Uygulaması’nda; branş doktorları ile görüntülü görüşme, çağrı merkezi üzerinden aile hekimleri ile 7/24 görüşme, nöbetçi eczane, ilaç hatırlatma, sesli asistan ve daha birçok özellik bulunmaktadır.
*Deprem bölgesi dışında görevde bulunan veya ikamet eden kullanıcılarımızın konuya ilişkin göstereceği anlayış ve hassasiyet için teşekkür ederiz.
Hizmeti kullanmak için öncelikle OYAK Platform Mobil Uygulaması veya web sitesi üzerinden kullanıcı kaydı oluşturmanız gerekmektedir.
OYAK Platform Mobil Uygulama Link
www.oyakplatform.com.tr
OYAK Doktorum Mobil Uygulama Linki

Medya Merkezi

Diğer Haberler

Tüm Haberler

OYAKKENT Silüet satışları başlıyor

İstanbul ili Başakşehir ilçesinde hayata geçirilen OYAKKENT Silüet 1.003 konut ve 23 villa yeni sakinleriyle buluşmaya hazırlanıyor.

Tümünü oku

11 Kasım 2023

Üyelerimizin konut ihtiyacına yönelik OYAK Çiğli 1. Etap ve OYAK Seyirce 2. Etap satışları başlıyor

OYAK üyelerine tahsis edilen OYAK Seyirce 2.Etap ve OYAK Çiğli 1. Etap satışları 11.11.2023 tarihinde başlıyor, projeler 2+1 ve 3+1 dairelerden oluşuyor.

Tümünü oku

11 Kasım 2023

63'üncü OYAK Genel Kurulu Gerçekleştirildi

Ordu Yardımlaşma Kurumu’nun 63’üncü Olağan Genel Kurulu; Millî Savunma Bakanı Hulusi AKAR, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar GÜLER, Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Musa AVSEVER, Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Atilla GÜLAN, Deniz Kuvvetleri Komutanı Oramiral Ercüment TATLIOĞLU, Genel Kurul Üyeleri, OYAK Yönetim Kurulu Başkanı Emekli Tümgeneral Mehmet TAŞ, Yönetim ve Denetleme Kurulu Üyeleri, OYAK Genel Müdürü Süleyman Savaş ERDEM’in katılımıyla gerçekleşti.

Tümünü oku

29 Nisan 2023

Ordu Yardımlaşma Kurumu 62 Yaşında

Kahraman Türk Silahlı Kuvvetleri personelinin mesleki emeklilik fonu Ordu Yardımlaşma Kurumu 62 yaşında.

Tümünü oku

1 Mart 2023