OYAK Doktorum Hizmetinde Deprem Bölgesine Randevu Önceliği

23 Şubat 2023

11 ili kapsayan deprem bölgesinde görevde bulunan veya ikamet eden OYAK üyelerine, çalışanlarına ve yakınlarına (anne, baba, eş ve çocuklar) OYAK Doktorum hizmetinde randevu önceliği sağlanmaktadır.
Uygulama üzerinde yer alan branşlardan yapılacak görüşmelere ek olarak, OYAK Doktorum Çağrı Merkezi’ne 0 850 221 50 60 numarasından 7/24 ulaşabilir, aile hekimlerinin müsaitlik durumuna göre direkt görüşme yapabilir veya uygun tarihe randevu alabilirsiniz. Detaylı bilgiye OYAK Platform’dan ulaşılabilirsiniz.
OYAK Doktorum; OYAK üyelerinin, çalışanlarının ve yakınlarının (anne, baba, eş ve çocuk) hastaneye gitmeden sağlık hizmeti almasına imkân sağlayan ücretsiz tıbbi danışmanlık platformudur. OYAK Doktorum Mobil Uygulaması’nda; branş doktorları ile görüntülü görüşme, çağrı merkezi üzerinden aile hekimleri ile 7/24 görüşme, nöbetçi eczane, ilaç hatırlatma, sesli asistan ve daha birçok özellik bulunmaktadır.
*Deprem bölgesi dışında görevde bulunan veya ikamet eden kullanıcılarımızın konuya ilişkin göstereceği anlayış ve hassasiyet için teşekkür ederiz.
Hizmeti kullanmak için öncelikle OYAK Platform Mobil Uygulaması veya web sitesi üzerinden kullanıcı kaydı oluşturmanız gerekmektedir.
OYAK Platform Mobil Uygulama Link
www.oyakplatform.com.tr
OYAK Doktorum Mobil Uygulama Linki

Medya Merkezi

Diğer Haberler

Tüm Haberler

64'üncü OYAK Genel Kurulu Gerçekleştirildi

Ordu Yardımlaşma Kurumu 64’üncü Olağan Genel Kurul; Millî Savunma Bakanı Yaşar GÜLER, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Metin GÜRAK, Deniz Kuvvetleri Komutanı Oramiral Ercüment TATLIOĞLU, Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Selçuk BAYRAKTAROĞLU, Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Ziya Cemal KADIOĞLU, Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Arif ÇETİN, Genel Kurul Üyeleri, OYAK Yönetim Kurulu Başkanı Emekli Tümgeneral Mehmet TAŞ, Yönetim ve Denetleme Kurulu Üyeleri ve OYAK Genel Müdürü Süleyman Savaş ERDEM’in katılımıyla gerçekleştirildi.

Tümünü oku

25 Mayıs 2024

Bingöl Avnik’te 250 milyon ton demir cevheri üretimi için geri sayım başlıyor

OYAK Genel Müdürü Süleyman Savaş Erdem, bölgede 30-35 yıl yetecek miktarda demir cevheri kaynağı bulunduğunu belirterek, “Erdemir, bu stratejik yatırımla geriye entegrasyonda büyük bir adım atarak en önemli ham madde kaleminde dışa bağımlılığı önemli ölçüde azaltacak” dedi.

Tümünü oku

15 Mart 2024

BofA, Erdemir Raporunu Düzeltti

Bank of America’nın Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları T.A.Ş. (EREGL) hissesine ilişkin tavsiyesini ve önerisini düzeltmesini memnuniyetle karşıladık. Bu olaydaki hassasiyetimizi BofA’nın ciddiyetle ele alıp, değerlendirerek rapordaki modeli düzeltmesi yerinde bir karar olmuştur.

Tümünü oku

6 Mart 2024