63'üncü OYAK Genel Kurulu Gerçekleştirildi

29 Nisan 2023

Ordu Yardımlaşma Kurumu’nun 63’üncü Olağan Genel Kurulu; Millî Savunma Bakanı Hulusi AKAR, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar GÜLER, Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Musa AVSEVER, Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Atilla GÜLAN, Deniz Kuvvetleri Komutanı Oramiral Ercüment TATLIOĞLU, Genel Kurul Üyeleri, OYAK Yönetim Kurulu Başkanı Emekli Tümgeneral Mehmet TAŞ, Yönetim ve Denetleme Kurulu Üyeleri, OYAK Genel Müdürü Süleyman Savaş ERDEM’in katılımıyla gerçekleşti.

Millî Savunma Bakanı AKAR’ın başkanlığındaki heyet, Genel Kurul toplantısı öncesinde Anıtkabir’i ziyaret etti. Heyet ATATÜRK’ün mozolesine çelenk bırakılmasının ardından saygı duruşunda bulundu.

Millî Savunma Bakanı AKAR, Anıtkabir ziyaretinin ardından gerçekleşen Genel Kurul toplantısında katılımcılara hitaben bir konuşma yaptı. Toplantıda OYAK Yönetim Kurulu Başkanı (E) Tümg. Mehmet TAŞ ve OYAK Genel Müdürü Süleyman Savaş ERDEM de Genel Kurul üyelerini OYAK’ın 2022 yılı faaliyetleri hakkında bilgilendirdi.

Kurulduğu günden bu yana Türkiye’nin örnek tamamlayıcı mesleki emeklilik fonu modeliyle üyelerinin birikimlerine sürdürülebilir getiri sağlama misyonuyla aralıksız çalışan OYAK yönetimi, son 20 yılın en yüksek nema oranıyla bir kez daha önemli bir başarıya imza attı.

OYAK’ın 2022 yılı neması yüzde 90,1 olarak gerçekleşti.

Medya Merkezi

Diğer Haberler

Tüm Haberler

OYAK, 63’üncü Kuruluş Yılını Kutluyor

OYAK Genel Kurul Üyeleri, Yönetim Kurulu Üyeleri, Denetleme Kurulu Üyeleri, Genel Müdürlüğün Değerli Yönetici ve Çalışanları OYAK’ın kuruluş yıl dönümü vesilesiyle Anıtkabir’i ziyaret etti.

Tümünü oku

1 Mart 2024

OYAKKENT Silüet satışları başlıyor

İstanbul ili Başakşehir ilçesinde hayata geçirilen OYAKKENT Silüet 1.003 konut ve 23 villa yeni sakinleriyle buluşmaya hazırlanıyor.

Tümünü oku

11 Kasım 2023

Ordu Yardımlaşma Kurumu 62 Yaşında

Kahraman Türk Silahlı Kuvvetleri personelinin mesleki emeklilik fonu Ordu Yardımlaşma Kurumu 62 yaşında.

Tümünü oku

1 Mart 2023

OYAK Doktorum Hizmetinde Deprem Bölgesine Randevu Önceliği

11 ili kapsayan deprem bölgesinde görevde bulunan veya ikamet eden OYAK üyelerine, çalışanlarına ve yakınlarına (anne, baba, eş ve çocuklar) OYAK Doktorum hizmetinde randevu önceliği sağlanmaktadır.

Tümünü oku

23 Şubat 2023