OYAK'tan Üyelerine Yeni Bir Hizmet, OYAK SAĞLIK PLATFORMU
05.05.2018

OYAK, üyelerinin ve ailelerinin sağlık hizmetlerine erişimini kolaylaştırmak, en iyi sağlık hizmetini en uygun koşullarla alabilmelerini sağlamak amacıyla “OYAK Sağlık Platformu” hizmetini hayata geçiriyor. Yeni hizmet kapsamında OYAK üyeleri ve aileleri OYAK Sağlık Platformu'nda yer alan anlaşmalı özel sağlık kurumlarından indirimli olarak yararlanabilecek.

OYAK Sağlık Platformu'nda hali hazırda İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Konya, Antalya, Sivas, Mersin, Samsun ve Sakarya başta olmak üzere 23 şehirdeki 108 seçkin sağlık kurumu yer alırken, OYAK üyeleri ve birinci derece yakınlarına sağlanacak indirim oranları %25 - %40 arasında olacaktır. 

Yeni hizmetin başlama tarihi olan 01 Haziran 2018 tarihinden itibaren ilk iki ay içinde; Medicana Grubu, Kolan Grubu, Okan Üniversitesi Hastanesi, Dünya Göz Hastanesi, Güven Hastanesi, TOBB ETÜ Hastanesi, Anadolu Sağlık Merkezi ve daha birçok özel sağlık kurumunda çeşitli hizmet ve tedaviler ücretsiz olarak verilecektir.

Platformda yer alan sağlık kurumu sayısının, ilk bir yıl içinde Türkiye genelinde 350’ye yükseltilmesi hedeflenmektedir.