OYAK'tan Üyelerine Yeni Bir Hizmet, OYAK SAĞLIK PLATFORMU
31.05.2018

OYAK, üyelerinin, çalışanlarının ve ailelerinin sağlık hizmetlerine erişimini kolaylaştırmak, sağlık hizmetini uygun koşullarla alabilmelerini sağlamak amacıyla “OYAK Sağlık Platformu” hizmetini hayata geçirdi. Yeni hizmet kapsamında OYAK üyeleri ve aileleri OYAK Sağlık Platformu'nda yer alan anlaşmalı özel sağlık kurumlarından indirimli olarak yararlanabilecek.

OYAK Sağlık Platformu'nda 26 ilde ve K.K.T.C 'de olmak üzere 157 özel sağlık kurumu yer almakta olup,  OYAK üyeleri ve birinci derece yakınlarına yatarak tedavi, ayakta tedavi ve muayenelerde %40 a kadar değişen oranlarda indirimler sağlanacaktır.

OYAK Sağlık Platformunda; Medicana Grubu, Kolan Hastanesi, Anadolu Sağlık Merkezi, Türkiye Hastanesi, Medhome, Okan Üniversitesi Hastanesi, Dünya Göz Grubu, Güven Hastanesi, TOBB ETÜ Hastanesi, Medical Park Grubu, Liv Hospital Grubu, İntermed Grubu, Düzen Laboratuvarları, Centrium KBB, Hospital Park, Olimpos Hastanesi, Radon Tıp Merkezi, Acıbadem Hastanesi Grubu, Koru Hastanesi Grubu, Elab Laboratuvar Grubu, Bayındır Hastanesi Grubu ve Memorial Hastanesi Grubu gibi büyük ve saygın sağlık kurumları yer almaktadır.

OYAK Sağlık Platformu Broşürü

OYAK Sağlık Platformu Anlaşmalı Özel Sağlık Kurumları İndirim Oranları

OYAK Sağlık Platformu Anlaşmalı Özel Sağlık Kurumları Detay Listesi